Gr. I ŻABKI

30 czerwiec 2021
30 czerwca to był ostatni przed wakacjami dzień w przedszkolu dla Żabek. Żabki zakumkały, że wakacje mają. Grupa pożegnała tez kolegę Przemka, który wyprowadza się od nas do innej miejscowości. Przemkowi życzymy powodzenia i dziękujemy za upominki dla grupy!

29 czerwiec 2021
We wtorek 29 czerwca w grupie Żabek zawitała przemiła postać. Była to Pani Michaela z Powiatowej Biblioteki Publicznej w Strzelcach Opolskich. Pani Michaela opowiedziała nam historię o jeżyku oraz pokazywała różne książeczki. Na koniec Żabki wyklejały jeżykowi kolce oraz przyklejały mini książeczki na właściwą półkę. Książki są fajne!

26 czerwiec 2021
23 oraz 26 czerwca nasze Żabki wybrały się na wycieczkę do świetlicy wiejskiej w Wierchlesiu. Po szalonej zabawie na przepięknym placu zabaw, nauczyliśmy się różnych ciekawostek o ziołach. Mogliśmy tez pobawić się z czworonożnymi przyjaciółmi. Po tak intensywnym dniu wyśmienicie smakowała nam pieczona kiełbaska. Co za dzień!

10 czerwiec 2021
"Stumilowy lasek" w Żyrowej, to miejsce, które Żabki odwiedziły 10 czerwca. Mogliśmy tam poskakać, pohasać, zobaczyliśmy nawet prawdziwego Indianina, brykaliśmy z Tygryskiem oraz dziwiliśmy się wszystkiemu jak Maleństwo. Na zakończenie zjedliśmy pyszne kiełbaski i przejechaliśmy się wozem.

1 czerwiec 2021
Niesamowity Dzień Dziecka przeżyły małe Żabki. Zaraz po śniadanku rozpoczęły się harce do muzyki. Oczywiście wszystkie Żabki pojawiły się w pięknych kolorowych strojach. Po hulankach- niespodzianka! Pyszne, truskawkowe lody podawane prosto z lodowej budki. Po krótkim odpoczynku nastał gwóźdź programu- do dzieci z całego przedszkola przyjechali animatorzy z maskotką z Psiego Patrolu. To był super dzień!

Informację wprowadził(a): Ewelina Latacz (2020-09-16 08:07:27)
Informację zmodyfikował(a): Ewelina Latacz (2021-07-06 14:43:20)