Zajączki w naszym przedszkolu

27 marzec 2024
Każdego roku, tuż przed świętami wielkanocnymi, nasze przedszkole odwiedza zajączek wielkanocny. Przychodzi, a raczej kica z prezentami dla dzieci. W tym roku zawitały do nas dwa kicające zajączki  W środę przed świętami, zaraz po śniadaniu, dzieci zauważyły przez okno , że w ogrodzie przedszkola kicają dwa śnieżnobiałe zajączki., które po krótkiej chwili odwiedziły dzieci w salach. Długo oczekiwane Zajączki pozdrowiły dzieci i zapowiedziały poszukiwania wielkanocnego skarbu. Zgodnie z poleceniem przedszkolaki ubrały się i wyszły przed przedszkole.. Dzieci wędrowały po całej okolicy by odnaleźć ukryte skarby. Udało nam się! Znaleźliśmy skarb! Niespodziankę i wielkanocne słodycze to wspaniała nagroda. Do zobaczenie, zajączku! I dziękujemy za prezenty!

Informację wprowadził(a): Ewelina Latacz (2024-03-28 09:39:57)
Informację zmodyfikował(a): Ewelina Latacz (2024-04-03 13:00:51)