Dzień Edukacji Narodowej w naszym przedszkolu.

14 październik 2022
14 października to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty, ponieważ w tym dniu obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Nasze przedszkolaki również chciały podziękować swoim ukochanym paniom i pracownikom przedszkola za uśmiech, życzliwość i trud włożony w ich wychowanie. Tego dnia zgromadziliśmy się wszyscy w jednej sali, na uroczystości pod hasłem „Dzień Edukacji Narodowej” przygotowanej przez grupę VII „MISIE”. Dzieci zaprezentowały piosenkę oraz humorystyczny skecz wprowadzając wszystkich w wesoły nastrój. Były życzenia i miła niespodzianka dla każdego pracownika. Za część artystyczną przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami. Wspaniały program artystyczny w wykonaniu dzieci, daje niepowtarzalną całość mającą na celu uczczenie ciężkiej pracy nauczycieli oraz wszystkich innych pracowników przedszkola. Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor Katarzyna Parzybót, która skierowała do grona pedagogicznego oraz pracowników administracji i obsługi wiele ciepłych słów.

Informację wprowadził(a): Ewelina Latacz (2022-10-14 12:51:56)
Informację zmodyfikował(a): Ewelina Latacz (2022-11-15 10:36:41)