6.06.2024 r. Happening Przedszkolaków Gminy Strzelce Opolskie.

6 czerwiec 2024
W czwartek nasze przedszkole było organizatorem przedszkolnego happeningu pn. Spotkanie na Polanie. Happening realizowany był w ramach projektu "Z ekosercem dla środowiska" . Podczas imprezy dzieci usłyszały dużo ciekawych historii o naszym Miejskim Parku od pani Danuty Foryt i pana Józefa Dworaczka. Dowiedziały się również jakie są najstarsze drzewa w naszym parku i gdzie się znajdują. Sadziły też drzewko z panem Panem Janem Wróblewskim Burmistrzem naszego miasta. Imprezie towarzyszyła również zabawa animatorami oraz na dmuchańcu. Pod koniec wspólnej zabawy dzieci otrzymały upominki które, wręczyła dzieciom Pani Marta Mic Żminkowska i Pani Danuta Foryt. Było zabawnie, kolorowo i bardzo wesoło. Serdecznie DZIĘKUJEMY!!! Pani Danucie Foryt za zaangażowanie i wsparcie w organizacji naszego happeningu. Cały happening dofinansowano ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu z Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej "Z ecosercem dla środowiska"

Informację wprowadził(a): Ewelina Latacz (2024-06-07 14:43:41)
Informację zmodyfikował(a): Ewelina Latacz (2024-06-13 08:34:17)