Oficjalny portal przedszkola: Przedszkole Publiczne nr 9

w Strzelcach Opolskich

Gr. V Kotki rok szkolny 2018- 2019

Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj

2018-04-18 Z wizytą w telewizji CITY-SAT.

18 kwietnia 2018r. dzieci z Przedszkola Publicznego nr 9 w Strzelcach Opolskich, grupa Tygrysków i Kotków, udały się z wizytą do studia telewizji lokalnej City Sat Gordzielik. Przedszkolaki miały okazję zobaczyć jak wygląda studio telewizyjne. Prezenter telewizyjny i dziennikarz pan Radosław Dimitrow opowiedział dzieciom o swojej pracy , pokazał sprzęty, dzięki którym możemy oglądać wiadomości telewizji lokalnej. Przedszkolaki , próbowały przed kameą wczuć się w role prezentera telewizyjnego. Nie było to jednak proste zadanie. Trema towarzyszyła każdemu występowi. Były to bardzo pouczające i ciekawe zajęcia. Przedszkolaki podziękowały panu Radosławowi zapowiadając zapraszają do naszego przedszkola.

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Ewelina Latacz (2018-04-26 10:46:44)
Informację zmodyfikował(a): Ewelina Latacz (2018-10-30 13:44:27)