Gr. VII Żabki

26 marzec 2024
Musical o małej Syrence

25 marzec 2024
25 marca obchodzimy „Międzynarodowy Dzień Gofra”, dlatego z tej okazji Żabki wraz z paniami przygotowały pyszne gofry. Podczas zajęć dzieci dowiedziały się wielu ciekawostek na temat gofrów. Poznały zasady bezpiecznego korzystania ze sprzętu kuchennego oraz utrwaliły przestrzeganie zasad higieny podczas posiłków oraz nawyków kulturalnego zachowania się przy stole. Przedszkolaki zapoznały się z urządzeniami elektrycznymi takimi jest mikser kuchenny, gofrownica i z przepisem na pyszne gofry. Dzieliliśmy nazwy produktów spożywczych i przyborów kuchennych na sylaby, a także własnoręcznie dekorowaliśmy nasze wypieki :)

19 marzec 2024

8 marzec 2024
Dzień relaxu :)

Informację wprowadził(a): Ewelina Latacz (2023-09-06 07:40:33)
Informację zmodyfikował(a): Ewelina Latacz (2024-04-19 10:03:26)