Oficjalny portal przedszkola: Przedszkole Publiczne nr 9

w Strzelcach Opolskich

Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót Drukuj
14 czerwiec 2022
Dnia 14 czerwca mieliśmy okazję obejrzeć bajkę w wykonaniu aktorów teatru ECO-STUDIO. Bajka edukacyjna, poruszająca problem szkodliwych działań człowieka i ich konsekwencji dla świata zwierząt . Skutki zaśmiecenia plastikowymi odpadami, z którymi mierzą się zwierzęta , powoduje podjęcie przez nie zdecydowanych działań. Spektakl ma formę interaktywną, zachęcającą do aktywnego udziału dzieci i wzbogacony jest piosenkami.

7 czerwiec 2022
Po prawie trzech latach na scenę Powiatowego Centrum Kultury wrócił Międzyprzedszkolny Przegląd Twórczości Angielskiej. W tym roku odbyła się już szósta edycja przeglądu skierowanego do przedszkolaków z gminy Strzelce Opolskie. Ponad 300 dzieci z 13 grup przedszkolnych bawiło się i śpiewało w języku angielskim. Hasło przewodnie tegorocznego festiwalu to "Let's Sing Together", czyli "Śpiewajmy razem". Wśród piosenek znalazły się takie o zwierzątkach, pogodzie czy przyrodzie. Wszyscy przywitali się wspólną piosenką, którą wcześniej organizatorzy wysłali do przedszkoli, by dzieci mogły jej się wcześniej nauczyć. Nie brakło także wspólnych wesołych przerywników ruchowych, oczywiście w języku angielskim. Organizatorem Przeglądu było Przedszkole Publiczne nr 9 w Strzelcach Opolskich, a koordynatorkami Aleksandra Kostecka-Bieniek oraz Agnieszka Kordek. Na scenie z gościnną piosenką Halleluja wystąpiła pani Anna Gabor -Dimitrow. Wszyscy świetnie się bawili!

4 czerwiec 2022
Dziękujemy za udział wszystkim dzieciom i rodzicom :)

Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2016-12-14 12:37:40)