28 czerwiec 2024

21 czerwiec 2024

21 czerwiec 2024

18 czerwiec 2024
W dniu 18 czerwca , wszystkie dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w wycieczce do Stumilowego Lasku w Żyrowej. Pogoda nam sprzyjała, była cudowna atmosfera a na dzieci czekało wiele n atrakcji- zwiedzanie i zabawa w domkach Kubusia Puchatka i jego przyjaciół, przejażdżka kolorowym wagonikiem z odgadywaniem bajkowych postaci, wizyta i strzelanie z łuku w wiosce indiańskiej. Dzieci poznały las i jego ekosystem.

14 czerwiec 2024

13 czerwiec 2024
Grupa Kotki

12 czerwiec 2024
Grupa Żabki

10 czerwiec 2024
Informujemy rodziców dzieci przyjętych na rok szkolny 2024-2025 , że pierwsze zebranie odbędzie się w m-cu sierpniu, o dokładnej dacie i godzinie poinformujemy Państwa telefonicznie na początku sierpnia.

10 czerwiec 2024
Dyrektor przedszkola, rada pedagogiczna i rada rodziców zapraszają całą społeczność przedszkolną – dzieci, rodziców, dziadków na WSPÓLNY FESTYN RODZINNY, który odbędzie się: 14.06.2024 r. (piątek) od godziny 16:00 do 19:00 Imprezie towarzyszyć będą stacje: • dmuchaniec, • malowanie twarzy, tatuaże, zaplatanie warkoczyków • kawiarenka, gofry, popcorn • grill oraz atrakcje: • kucyk, • straż pożarna, • zabawy z animatorami. Zachęcamy Rodziców do czynnego włączenia się w organizację festynu poprzez min. przynoszenie do przedszkola:  naczyń jednorazowego użytku (tacki, talerzyki papierowe, kubki, sztućce) które będą wykorzystane w „kawiarence”. Naczynia prosimy wkładać do kosza wystawionego w szatni przedszkola.  „fantów” do zabawy fantowej. Prosimy o rzeczy nowe, nie używane. Chcemy, aby każdy los był wygrany, zatem szczególna prośba do PAŃSTWA o wsparcie. „Fanty” przynosimy do kosza umieszczonego w holu przedszkola.  Zabawa fantowa - będzie stacją dochodową. Korzystanie z wszystkich atrakcji-darmowe. Koszty pokryte zostaną ze składek Rady Rodziców, Podczas festynu będą również dostępne skarbonki do których można wrzucać dobrowolne datki na cele przedszkola.

6 czerwiec 2024
W czwartek nasze przedszkole było organizatorem przedszkolnego happeningu pn. Spotkanie na Polanie. Happening realizowany był w ramach projektu "Z ekosercem dla środowiska" . Podczas imprezy dzieci usłyszały dużo ciekawych historii o naszym Miejskim Parku od pani Danuty Foryt i pana Józefa Dworaczka. Dowiedziały się również jakie są najstarsze drzewa w naszym parku i gdzie się znajdują. Sadziły też drzewko z panem Panem Janem Wróblewskim Burmistrzem naszego miasta. Imprezie towarzyszyła również zabawa animatorami oraz na dmuchańcu. Pod koniec wspólnej zabawy dzieci otrzymały upominki które, wręczyła dzieciom Pani Marta Mic Żminkowska i Pani Danuta Foryt. Było zabawnie, kolorowo i bardzo wesoło. Serdecznie DZIĘKUJEMY!!! Pani Danucie Foryt za zaangażowanie i wsparcie w organizacji naszego happeningu. Cały happening dofinansowano ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu z Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej "Z ecosercem dla środowiska"

1 | 2
Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2016-12-14 12:37:40)