Zbiórka dla powodzian!!!

16 wrzesień 2024
Bardzo prosimy o wsparcie dla ludzi dotkniętych powodzią . Drodzy rodzice, opiekunowie, mieszkańcy osiedla…. Każda pomoc się liczy. Zbieramy najpotrzebniejsze rzeczy dla ludzi, którzy stracili dorobek swojego życia – nie bądźmy obojętni. Potrzebne są: - woda butelkowana, - żywność długoterminowa, konserwy, makarony, ryż, produkty o długim terminie przydatności - środki higieniczne, apteczki pierwszej pomocy, leki przeciwbólowe, środki dezynfekujące, bandaże, plastry - środki czystości, mydła, chusteczki nawilżane, pasta do zębów - łopaty, wiadra do sprzątania, - nowe koce, śpiwory, poduszki, kołdry, pościel, - Pieluchy i produkty dla dzieci - nowa bielizna. Dary można składać w holu przedszkola w godzinach od 6:00 do 16:00 do dnia 19.09.2024 r.

Informację wprowadził(a): Ewelina Latacz (2024-09-16 13:35:11)
Informację zmodyfikował(a): Ewelina Latacz (2024-09-16 13:58:58)