Witaj Wiosno !!!

21 marzec 2023
W dniu 21 marca dzieci z naszego przedszkola świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Tego dnia wszyscy - mieliśmy w swoim ubiorze element zielony. Uroczystości powitania Wiosny rozpoczęły się od wystąpienia aktorów teatrzyku Wróbelek Elemelek. Dobrze znany duet odwiedza nasze przedszkole regularnie. Ich energiczne i zabawne nie tylko dla dzieci występy powodują, że uśmiechy nie znikają z twarzy widzów jeszcze na długo po przedstawieniu Dzieci siedziały jak zaczarowane i wydawały się kompletnie pochłonięte zabawnymi przygodami wróbelka. Po spektaklu, całe nasze przedszkole radośnie maszerowało w wiosennym pochodzie przez nasze osiedle, na czele którego widniała Marzanna. Pomimo tradycji dzieci zdecydowały się, żeby nie niszczyć Marzanny lecz wysłać ją pocztą do Królowej Zimy. Jesteśmy pewni, że starania naszych wspaniałych Przedszkolaków sprawią, że Wiosna zawita do nas na dobre.

Informację wprowadził(a): Ewelina Latacz (2023-03-21 12:06:54)
Informację zmodyfikował(a): Ewelina Latacz (2023-03-21 12:19:55)