Wigilia w naszym przedszkolu.

18 grudzień 2020
Oto nadszedł długo oczekiwany dzień Wigilii. W tym roku wyjątkowo każda grupa przedszkolna spędziła wigilię przedszkolną w swojej Sali wraz z opiekunami, życząc sobie nawzajem wszelkiej pomyślności i Radosnych Świąt. Po życzeniach wszyscy wspólnie zasiedliśmy do stołów na którym był pyszny świąteczny obiadek przygotowany przez nasze wspaniałe panie kuchareczki i pana kucharza: barszczyk, ziemniaczki z filecikiem rybnymi oraz surówką.. Pod choinkami dzieci znalazły upominki od Dzieciątka. Nie zabrakło też wspólnego kolędowania. oraz płonące lampki choinkowe wpłynęły na uroczysty, świąteczny nastrój pełen życzliwości i serdeczności. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji Świąt Narodzenia Pańskiego lecz również, co najważniejsze wzmacniają bliskie i serdeczne relacje.

Informację wprowadził(a): Ewelina Latacz (2020-12-18 14:34:15)
Informację zmodyfikował(a): Ewelina Latacz (2021-01-22 11:09:51)