VI Międzyprzedszkolny Przegląd Twórczości Angielskiej

7 czerwiec 2022
Po prawie trzech latach na scenę Powiatowego Centrum Kultury wrócił Międzyprzedszkolny Przegląd Twórczości Angielskiej. W tym roku odbyła się już szósta edycja przeglądu skierowanego do przedszkolaków z gminy Strzelce Opolskie. Ponad 300 dzieci z 13 grup przedszkolnych bawiło się i śpiewało w języku angielskim. Hasło przewodnie tegorocznego festiwalu to "Let's Sing Together", czyli "Śpiewajmy razem". Wśród piosenek znalazły się takie o zwierzątkach, pogodzie czy przyrodzie. Wszyscy przywitali się wspólną piosenką, którą wcześniej organizatorzy wysłali do przedszkoli, by dzieci mogły jej się wcześniej nauczyć. Nie brakło także wspólnych wesołych przerywników ruchowych, oczywiście w języku angielskim. Organizatorem Przeglądu było Przedszkole Publiczne nr 9 w Strzelcach Opolskich, a koordynatorkami Aleksandra Kostecka-Bieniek oraz Agnieszka Kordek. Na scenie z gościnną piosenką Halleluja wystąpiła pani Anna Gabor -Dimitrow. Wszyscy świetnie się bawili!

Informację wprowadził(a): Ewelina Latacz (2022-06-09 11:29:48)
Informację zmodyfikował(a): Ewelina Latacz (2022-06-09 11:31:52)