Sprzęt Elektryczny

1 luty 2024
Z cyklu zajęć ,,sprzęt elektryczny"-zastosowanie oraz bezpieczne użytkowanie. Dziś na zajęciach dzieci poznały niektóre sprzęty elektryczne. Mogły je zastosować, poznać i włączyć do użytkowania. Zapoznały się z dźwiękiem jaki wydają i do czego służą. Miały okazję ubić pianę za pomocą miksera elek., zblendować owoce, wysuszyć włosy suszarką a także zadbać o porządek ,odkurzając salę. Świetna zabawa rozwijającą logiczne myślenie, a także uczy dziecko pomocy drugiemu, porządku oraz samodzielności. Zachęcam Państwa do stworzenia takich warunków, oczywiście pod Waszym czujnym okiem, dziecku aby uczyło się radzenia w trudnych sytuacjach życia codziennego- korzystać ze sprzętu gospodarstwa domowego i pozwolić na samodzielność a także na budowanie relacji rodzic-dziecko. Pamiętając o bezpieczeństwie.

Informację wprowadził(a): Ewelina Latacz (2024-02-01 13:42:11)
Informację zmodyfikował(a): Ewelina Latacz (2024-02-01 13:43:43)