"Sport to zdrowie"

12 luty 2021
„Sport to zdrowie”- takie było hasło kolejnego konkursu plastycznego zorganizowanego przez Przedszkole Publiczne nr 9 w Strzelcach Opolskich.

Biała aura wokół nas natchnęła przedszkolaki z naszej gminy oraz ich Panie do stworzenia przepięknych prac, których głównym celem było pokazanie zimowych sportów. By nadać pracom charakter bardziej globalny, wszystkie aktywności zimowe miały zostać podpisane w języku angielskim.

Konkurs cieszył się dużym powodzeniem: w akcji wzięło udział 13 przedszkoli a w tym 225 dzieci. Jury miało duży problem by wybrać najciekawsze trzy prace, ale po podliczeniu głosów wyłoniono następujące miejsca:
  • I miejsce: Przedszkole Publiczne nr 4 w Strzelcach Opolskich- grupa „Biedronki” z pracą pod tytułem „ Sport to zdrowie”.
  • II Miejsce: Przedszkole Publiczne nr 8 w Strzelcach Opolskich – grupa „Myszki” z pracą pod tytułem „ Skiing, snowboard”.
  • III Miejsce: Zespół Placówek Oświatowych w Błotnicy Strzeleckiej – Przedszkole w Błotnicy Strzeleckiej- z pracą pod tytułem „ Sporty zimowe- winter sports”.
  • Pozostałe przedszkola otrzymały wyróżnienie.
Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim przedszkolakom za udział w konkursie, gratulują zwycięzcom i wszystkim pozostałym wyróżnionym przedszkolom.

Informację wprowadził(a): Ewelina Latacz (2021-02-25 14:27:39)
Informację zmodyfikował(a): Ewelina Latacz (2021-02-25 14:33:09)