"Pszczókowo - Myszkowa" nocka w przedszkolu

27 maj 2022
Tak długo oczekiwana noc w końcu nadeszła. Dzieci z gr. Myszki i Pszczółki czekały na ten moment z wielką niecierpliwością. O czym mowa? Nocowanie w przedszkolu!!! :)

W dniu 27 maja  nasze starszaki przybyły do przedszkola późnym popołudniem, aby rozpocząć niesamowitą przygodę. Najpierw wszyscy  rozpakowali swoje plecaczki na leżaczkach, potem spotkaliśmy się wszyscy w sali Puchatków w której powitały nas kolorowe światełka i pan Tomek prowadzący „NOCKOWĄ DYSKOTEKĘ”.
Uroczyście złożyliśmy „PRZYSIĘGĘ NOCKOWICZA”, w której przysięgaliśmy się dobrze bawić, nie marudzić i być odważnym  - podkreślając tym samym przysięgę pomalowaną rączką pod wielką tablicą z tekstem przysięgi. Po przysiędze rozpoczęła się suuuuper zabawa. Szaleństwu nie było końca….następnie ze smakiem zajadaliśmy „kolorową pizzę”.
Po posiłku i małym odpoczynku, ubraliśmy się, zabraliśmy nasze latarki i wyruszyliśmy do Szkoły nr 7 gdzie czekała na nas super niespodzianka. Spotkaliśmy tam panią Basie, która przeprowadziła z nami aerobik – uffff… ale się spociliśmy :). Pani Basia przeczytała nam ważną informację, mieliśmy się kierować śladami, tropami do skarbu.
 Ruszaliśmy więc śladami przygody w poszukiwanie tego skarbu. Udało nam się !!! znaleźliśmy kosz pełen słodkości :).
W końcu zmęczeni, ale uśmiechnięci zasnęliśmy podczas relaksu muzycznego…
Rano czekały na nas pyszne cieplutkie drożdżówki z zaprzyjaźnionej osiedlowej piekarni. Otrzymaliśmy dyplomy i pamiątkę naszej super nocki.
Wszystkie dzieci z uśmiechem i błyskiem w oku witały swoich rodziców. To była naprawdę niezapomniana i bardzo piękna noc, której zapewne nigdy nie zapomnimy.
Szkoda, że tak szybko się skończyła…..

Informację wprowadził(a): Ewelina Latacz (2022-05-30 14:45:19)
Informację zmodyfikował(a): Ewelina Latacz (2022-05-30 14:46:12)