FESTYN RODZINNY

10 czerwiec 2024
Dyrektor przedszkola, rada pedagogiczna i rada rodziców zapraszają całą społeczność przedszkolną – dzieci, rodziców, dziadków na WSPÓLNY FESTYN RODZINNY, który odbędzie się: 14.06.2024 r. (piątek) od godziny 16:00 do 19:00 Imprezie towarzyszyć będą stacje: • dmuchaniec, • malowanie twarzy, tatuaże, zaplatanie warkoczyków • kawiarenka, gofry, popcorn • grill oraz atrakcje: • kucyk, • straż pożarna, • zabawy z animatorami. Zachęcamy Rodziców do czynnego włączenia się w organizację festynu poprzez min. przynoszenie do przedszkola:  naczyń jednorazowego użytku (tacki, talerzyki papierowe, kubki, sztućce) które będą wykorzystane w „kawiarence”. Naczynia prosimy wkładać do kosza wystawionego w szatni przedszkola.  „fantów” do zabawy fantowej. Prosimy o rzeczy nowe, nie używane. Chcemy, aby każdy los był wygrany, zatem szczególna prośba do PAŃSTWA o wsparcie. „Fanty” przynosimy do kosza umieszczonego w holu przedszkola.  Zabawa fantowa - będzie stacją dochodową. Korzystanie z wszystkich atrakcji-darmowe. Koszty pokryte zostaną ze składek Rady Rodziców, Podczas festynu będą również dostępne skarbonki do których można wrzucać dobrowolne datki na cele przedszkola.

Informację wprowadził(a): Ewelina Latacz (2024-06-10 16:06:48)
Informację zmodyfikował(a): Ewelina Latacz (2024-06-10 16:06:49)