Z przedszkolakami o bezpieczeństwie podczas ferii zimowych.

7 luty 2020

Od poniedziałku w naszym województwie rozpoczynają się ferie zimowe w związku z tym nasze Panie       w ramach innowacji pedagogicznej „PRZEDSZKOLAK MĄDRY I BEZPIECZNY” zaprosiły do naszego przedszkola Panią Asp. Annę Kutynię - policjantkę z KPP w Strzelcach Opolskich aby przypomniała i utrwaliła dzieciom zasady bezpieczeństwa. W trakcie spotkania pani policjantka opowiadała przedszkolakom jak bezpiecznie zachowywać się w domu, na placu zabaw. Wskazała między innymi jak postępować podczas kontaktu z obcymi, przestrzegając dzieci by nigdy nie oddalały się z nieznajomymi, a także przypomniała jak wyzywać pomoc. Spotkanie dla dzieci było dobrą zabawą, dzięki której zdobyły cenną wiedzę o bezpieczeństwie. Przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w rozmowie,  a także chętnie odpowiadały na zadawane pytania.

Informację wprowadził(a): Ewelina Latacz (2020-02-07 12:36:25)
Informację zmodyfikował(a): Ewelina Latacz (2020-02-07 12:36:37)