Powitanie pani Zimy, czyli ,, biały dzień” w naszym przedszkolu

16 grudzień 2019
Uroczyste powitanie „Pani Zimy” odbyło się w naszym przedszkolu 16 grudnia, a zostało przygotowane przez dzieci z grupy IV „Pszczółki” oraz nasze panie - panią Anię G. i Dorotkę G., w postać Zimy wcieliła się pani Martinka Powitanie rozpoczęły dzieci z grupy,, Pszczółek”, które zaprezentowały się w programie artystycznym pn. „Zmartwienie Aniołków” Były wiersze, piosenki , taniec aniołków i pod koniec wspólna zabawa. W tym dniu kolor biały dominował wewnątrz całego przedszkola. Dzieci spełniły bowiem wcześniejszą prośbę pani Zimy i by upodobnić się do niej założyły białe ubrania. Serdecznie dziękujemy rodzicom za włączenie się do naszej zabawy poprzez przygotowanie odpowiednich strojów dla swoich pociech.

Informację wprowadził(a): Ewelina Latacz (2019-12-16 14:16:50)
Informację zmodyfikował(a): Ewelina Latacz (2019-12-16 14:17:07)