BAL W NASZYM PRZEDSZKOLU :)

6 luty 2020
Niech ŻYJE BAL….” Karnawał to wspaniały okres zimowych balów, zabaw, a także nieodłączny element dzieciństwa. Jest on atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki, dostarcza wielu przeżyć, radości i zadowolenia. Tak też było w naszym przedszkolu.
Nasze kochane Panie ozdobiły sale „Misiów” kolorowymi serpentynami dzięki czemu nasza sala balowa wyglądała naprawdę kolorowo.
Nasze przedszkolaki wyglądały bardzo kolorowo - pomysłowość rodziców nie miała granic. Przygotowali oni dla swoich pociech ciekawe, piękne i bardzo kreatywne stroje karnawałowe.
Po barwnej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce, w rytm skocznej muzyki, którą poprowadziła Pani wodzirej. Radosny, szeroki uśmiech na buźkach naszych pociech to najlepsze podsumowanie wspólnej zabawy. Pozostały wspomnienia, które będą nam towarzyszyć do kolejnego balu karnawałowego.

Informację wprowadził(a): Ewelina Latacz (2020-02-07 11:45:25)
Informację zmodyfikował(a): Ewelina Latacz (2020-02-07 12:04:55)