2022-12-06 Mikołaj w przedszkolu.

6 grudzień 2022
Dnia 06 grudnia 2022 r. w naszym przedszkolu pojawił się długo oczekiwany gość święty Mikołaj. Pomimo braku śniegu we wczesnych godzinach rannych przybył do przedszkola. Na jego wizytę dzieci cierpliwie czekały:))) Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze i przyniosło dzieciom wiele radości. Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami. Wizyta Mikołaja nie była jedyna niespodzianką….. przybyli też do nas inni goście: POLICUŚ wraz z panią policjantką sierż. sztab. Dorotą Janać i strażak bryg. mgr pan Piotr Zdziechowski, którzy przeprowadzili bardzo ciekawą pogadankę z dziećmi. Cieszymy się, że Św. Mikołaj o nas pamiętał i czekamy na jego wizytę w przyszłym roku a pozostałym przybyłym gościom serdecznie dziękujemy za miłe spotkanie i cudowną atmosferę.

Informację wprowadził(a): Ewelina Latacz (2022-12-06 14:25:05)
Informację zmodyfikował(a): Ewelina Latacz (2022-12-06 14:25:48)