2021-11-10 Dzień Niepodległości w naszym przedszkolu.

10 listopad 2021
Tegoroczne obchody Dna Niepodległości, po raz kolejny z powodu pandemii wyglądały trochę inaczej niż w poprzednich latach. Każda grupa dostosowując się do ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa i koniecznością zachowania bezpieczeństwa – świętowała ten dzień w swojej sali
przyjmując właściwą postawę „na baczność”, odśpiewała o godz. 11:11 hymn Polski „Mazurek Dąbrowskiego”.
Głównym celem spotkania było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych naszego kraju.
Dzień Niepodległości stał się bardzo radosnym dniem w naszym przedszkolu i mamy nadzieję, że zapadnie on w pamięci naszych „Małych Polaków”. Dzięki udziałowi w tego typu uroczystościach nasze przedszkolaki uczą się patriotyzmu, kształtują pozytywne postawy i uczucia patriotyczne.

Informację wprowadził(a): Ewelina Latacz (2021-11-12 09:44:16)
Informację zmodyfikował(a): Ewelina Latacz (2021-11-15 09:00:31)