8 marzec 2024
Dzień Kobiet w naszym przedszkolu, jak co roku, to przemiłe święto dla wszystkich pań i dziewczynek. Każda z nas cieszyła się z uroczych tulipanów oraz słodkości. Nasi panowie wiedzą jak nas docenić. Dziewczynki w grupach były zachwycone. Nie obyło się również bez wspólnych tańców, minidyskoteki oraz odśpiewania przez chłopców „Sto lat”. Wyjątkowym wydarzeniem tego dnia było wspólne świętowanie w sali ZAJĄCZKÓW, które poprowadziła nasza nauczycielka Pani Patrycja. Odbył się „Pokaz Roześmianych Miss”, każda dziewczynka mogła zaprezentować się na wybiegu, były też konkurencje dla wszystkich nauczycielek – zjedzenie cytryny bez kwaśnej miny, wbijanie gwoździe młotkiem czy obieranie jabłuszka na czas. Ach ….ten dzień był wyjątkowy zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców.

Informację wprowadził(a): Ewelina Latacz (2024-03-08 11:21:05)
Informację zmodyfikował(a): Ewelina Latacz (2024-03-22 14:50:45)